BENİ YAKINDAN TANIYIN

 1994 yılı Eylül ayında İstanbul'da doğdum.Lise eğitimimi tamamladıktan sonra 2012 yılında üniversiteye başlayıp lisans bölümümü psikoloji alanında tamamladım.Üniversite hayatımın 1.sınıfından itibaren her akademik döneminde ve yaz dönemlerinde farklı farklı psikolojik danışmanlık - psikoterapi ve eğitim alanında hizmet veren özel kurumlarda dönem aralığı bulunmaksızın staj yaptım.2017 yılı itibariyle Arkhe Psikoloji ve Eğitim kurumunda stajyer olarak görev almaya başladım.Üniversite 4. sınıfta tez çalışması alarak '' İleri Yetişkinlik Döneminde , huzur evlerinde yaşayan ve kendi evlerinde yaşayan yaşlı bireylerin ; yalnızlık , yaşam doyumu ve anksiyete araştırmasını ölçekler aracılığı ile puanlayıp spss çalışması yaparak bağımlı değişkenleri inceledim.Tezimi teslim ederek mezun oldum. Yüksek lisans eğitimine klinik psikoloji alanında devam etmekteyim. Eğitim yıllarım devam ederken , çeşitli kurumlardan aldığım eğitimler ;  psikoterapi , görüşme becerileri , bilişsel davranışçı terapi , çözüm odaklı terapi , eklektik terapi , klinik uygulama teknikleri , psikoterapi  teknikleri , çocuk -ergen terapisi , travma süpervizyonu,  test uygulamaları , yetişkin terapisi , uygulama alanları , terapi ekolleri , danışan-psikolog terapötik çerçeve , ebeveyn danışmanlığı , empati süpervizyonu , çocuk - aile danışmanlığı , insan kaynakları , kişilik analizi , yaşam koçluğu , nlp teknikleri , etkili iletişim , endüstri ve örgüt psikolojisi eğitimi , gelişim psikolojisi ,stres yönetimi eğitimlerimi aldım. 2019 yılında Beste Polat Psikoloji-Eğitim ve Danışmanlığın kuruculuğunu üstlendim.Kurumumuzda çalışma alanlarımız ;  Çocuk - ergen terapisi , yetişkin terapisi , gelişim/dikkat/zeka test uygulamaları , aile danışmanlığı , ebeveyn danışmanlığı , online danışmanlık, öğrenci koçluğu , eğitim danışmanlığı ve eğitim alanlarıdır. 

İstanbul genelindeki danışanlarıma hayatın getirdiği en büyük zorluklar ve sıkıntılar karşısında yol göstermek için merkezimin kapılarını açtım. Bu amaçla çeşitli danışmanlık ve psikoloji hizmetleri sunuyorum.

Gönüllü Hizmetlerim ;

-Çocuklarda ebeveyn kaybı nedeni ile yas sürecinde gönüllü psikolojik destek,
-Şiddete maruz kalan kadın birimlerinde gönüllü psikolojik  destek, 
-Covid-19 sürecinde , sağlık personelleri ve doktorlarımıza gönüllü psikolojik destek,
-Covid-19 sürecinde hamilelik döneminde olan ve yeni doğum yapmış kadınlarımıza gönüllü psikolojik destek şeklinde

sıralanmaktadır.

Hayatın çok zorlaştığı zamanlar olur, bazen profesyonel bir Psikolog yardımı almanın faydası olabilir. Sağlığınız benim için çok önemli; yaşamdan keyif almanız ve en travmatik durumlarla dahi baş edebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm araçları siz danışanlarıma sağlıyorum.

BESTE POLAT PSİKOLOJİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

©2019, Beste Polat Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık tarafından Wix.com ile kurulmuştur.Tüm hakları saklıdır.